فایل های دسته بندی کتاب

پاورپوینت مدیریت استراتژیک در شرکت اینتل با رویکرد تبدیل استراتژی بر رفتارو تعامل هوشمند با مشتریان

اینتل شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در تولید تجهیزات کامپیوتری خصوصا ریزپردازنده ها و مادربورد و چیپست های تلفن همراه، سرآمد سایر شرکت هاست. اینتل مرزهای تکنولوژی را برای تجربه بیشترین ها گسترش می دهد.

قیمت : 320,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

دو سری سوال عملی و سنجش عملکرد رایانه کار مالی حسابداری پایه دهم رشته حسابداری شاخه کاردانش سال 1402

دو سری سوال عملی و سنجش عملکرد رایانه کار مالی حسابداری ( کاربر نرم افزار مالی مجموعه نهم ) پایه دهم رشته حسابداری شاخه کاردانش سال 1402 شامل سوال عملکردی از فرایند افتتاح حساب سال قبل تا رویداد های مالی سال جاری و تهیه صورت های مالی در پایان دوره س...

قیمت : 20,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل پنجم کتاب دانش خانواده و جمعیت (جمعیت) جمعی از نویسندگان

پاورپوینت فصل پنجم کتاب دانش خانواده و جمعیت (جمعیت) جمعی از نویسندگان در قالب pptx و در حجم 38 اسلاید: بخشی از متن: تعریف جمعیت و جمعیت شناسی به مجموعه ای از انسان ها که در یک واحد جغرافیایی (کشور، استان، شهرستان، شهر یا روستا) به طور مستمر و در قالب خانوار و خانواده زندگی می کنند

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل چهارم کتاب دانش خانواده و جمعیت (فرزندآوری) جمعی از نویسندگان

پاورپوینت فصل چهارم کتاب دانش خانواده و جمعیت (فرزندآوری) جمعی از نویسندگان در قالب pptx و در حجم 32 اسلاید: بخشی از متن: اهمیت و جایگاه فرزندآوری در اسلام زن و شوهری که تصمیم می گیرند فرزنددار شوند، کار بزرگی در آفرینش بر عهده می گیرند.

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل سوم کتاب دانش خانواده و جمعیت (تحکیم خانواده) جمعی از نویسندگان

پاورپوینت فصل سوم کتاب دانش خانواده و جمعیت (تحکیم خانواده) جمعی از نویسندگان در قالب pptx و در حجم 33 اسلاید: بخشی از متن: عوامل تحکیم خانواده و مهارت های رفتاری آن عوامل اعتقادی: امروزه شناخت درمانی از مباحث مهم روان شناسی است؛ به گونه ای که قوی ترین درمان را درمان شناختی می دانند.

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل دوم کتاب دانش خانواده و جمعیت (تشکیل خانواده) جمعی از نویسندگان

پاورپوینت فصل دوم کتاب دانش خانواده و جمعیت (تشکیل خانواده) جمعی از نویسندگان در قالب pptx و در حجم 36 اسلاید: بخشی از متن: ازدواج و کارکردهای آن حکمت زوج آفرینی در جهان خلقت تکامل موجودات است. موجودات تکامل یافته به دلیل وجود دو جنس نر و ماده، به صورت های بی شماری تکثیر می شوند.

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل اول کتاب دانش خانواده و جمعیت (پیش از ازدواج) جمعی از نویسندگان

پاورپوینت فصل اول کتاب دانش خانواده و جمعیت (پیش از ازدواج) جمعی از نویسندگان در قالب pptx و در حجم 51 اسلاید: بخشی از متن: شناخت انسان انسان برای زندگی شایسته نیازمند برنامه ریزی و برای برنامه ریزی، نیازمند شناخت خویشتن است.

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان یک تا پنج درس دانش فنی پایه دهم رشته الکترونیک شاخه فنی و حرفه ای با جواب خرداد 1402

آزمون پودمان یک ( مبانی الکترونیک ) تا پنج ( الکترونیک و کاربرد آن ) درس دانش فنی پایه دهم رشته الکترونیک شاخه فنی و حرفه ای به تفکیک هر پودمان با جواب خرداد 1402 شامل سوالات تستی ، جای خالی ، صحیح و غلط و پاسخ کوتاه و بلند برای هنرجویان و هنرآمو...

قیمت : 30,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت استراتژی های عمومی کسب کار از دیدکاه مایکل پورتر ونقش آن درموفقیت کسب کارهای جهانی

استراتژی‌های عمومی پورتر سه راهبرد تمایز، رهبری هزینه و تمرکز می‌باشند که شرکت‌ها برای کسب مزیت رقابتی در بازار هدف استفاده می‌کنند.

قیمت : 220,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون تستی سنجش عملکرد درس برنامه ریز امور هنری پایه یازدهم مدیریت خانواده خرداد سال 1402 با جواب.

آزمون تستی سنجش عملکرد درس برنامه ریز امور هنری پایه یازدهم مدیریت خانواده ( دختران) با جواب شامل بخش هنر آفرینی در خانه و تولید محصولات هنری در خانه به ترتیب محتوی مطالب.برای هنرجویان و هنرآموزان . استاندارد برنامه ریز امور هنری شماره 73162083033000...

قیمت : 30,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

راهنمای گام به گام کار عملی های پودمان چهارم درس خرید و فروش پایه دهم رشته حسابداری فنی .

راهنمای گام به گام کار عملی های پودمان چهارم ( حسابداری تعدیلات خرید کالا) درس خرید و فروش پایه دهم رشته حسابداری فنی و حرفه ای اسفند 1399 برای هنرجویان و هنرآموزان حسابداری بازرگانی .

قیمت : 20,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

راهنمای گام به گام فعالیت ها ، کار عملی پودمان یک درس خرید و فروش پایه دهم رشته حسابداری شاخه فنی

راهنمای گام به گام فعالیت ها ، کار عملی پودمان یک ( حسابداری خرید کالا) درس خرید و فروش پایه دهم رشته حسابداری شاخه فنی و حرفه ای آبان سال 1399 برای هنرجویان و هنرآموزان حسابداری بازرگانی.

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تعداد نتایج: 2326