آرشیو فایل های سایت

پاورپوینت فصل ششم کتاب تربیت دینی در دوره دبستان و دبیرستان (شکل گیری و تحول ایمان)

پاورپوینت فصل ششم کتاب تربیت دینی در دوره دبستان و دبیرستان (شکل گیری و تحول ایمان در دوره دبیرستان ۱۲-۱۸ سالگی) نوشته محمود نوذری در قالب pptx و در حجم 37 اسلاید: پیش سازمان دهنده ضعف در ابعاد جسمانی، شناختی، احساسی و اجتماعی از مهم ترین مشخصه های دوره کودکی در قیاس با دوره نوجوانی و بزرگسالی است

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت فصل هشتم کتاب روان شناسی کار (چشم انداز مشاغل در دنیای امروز) نوشته فاطمه پورشهسواری

پاورپوینت فصل هشتم کتاب روان شناسی کار (چشم انداز مشاغل در دنیای امروز) نوشته فاطمه پورشهسواری در قالب pptx و در حجم 67 اسلاید جامع: بخشی از متن: بررسی تاریخ پیشرفت انسان بر روی کره زمین یعنی از آن زمان که در غارها زندگی می کرد و هیچ کدام از قوانین حاکم بر طبیعت را کشف نکرده بود

قیمت : 40,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

فرم های مورد نیاز دفتر فنی کارگاه ساختمانی

فرم های مورد نیاز دفتر فنی کارگاه ساختمانی مستندات دفتر فنی از طریق این فرم ها تامین میشود کارگاههای ساختمانی برای اجرای درست و اصولی نیاز به دفتر فنی دارند ،دفتر فنی پیمانکار معمولا به عنوان مغز متفکر پروژه در حین اجرا شناخته می‌شود. به طور کلی وظایف دفتر فنی شامل بررسی و تحلیل مشکلات فنی

قیمت : 100,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان دوم درس نصب و سرویس دستگاهای الکترونیک خانگی پایه دوازدهم الکترونیک سال 1402 با جواب

آزمون پودمان دوم (نصب و راه اندازی سامانه های کنترل خانگی ) درس نصب و سرویس دستگاهای الکترونیک خانگی پایه دوازدهم الکترونیک سال 1402 با جواب شامل سوالات جای خالی ، تستی و تشریحی (20 سوال ) و یک سوال عملی کاربردی .

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان پنجم کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش اردیبهشت سال 1402 با جواب.

آزمون پودمان پنجم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش اردیبهشت سال 1402 با جواب سوالات پودمان از ایده تا محصول شامل جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه و پاسخ بلند برای هنرجویان فنی و کاردانش.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان چهارم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش بهمن سال 1402 با جواب

آزمون پودمان چهارم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش بهمن سال 1402 با جواب سوالات پودمان انرژی های تجدید پذیر شامل جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه و پاسخ بلند برای هنرجویان فنی و کاردانش.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان سوم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش دی سال 1402 با جواب

آزمون پودمان سوم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش دی سال 1402 با جواب سوالات پودمان فناوری هم گرا و مواد نو ترکیب شامل جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه و پاسخ بلند برای هنرجویان فنی و کاردانش.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان دوم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش آذر سال 1402 با جواب

آزمون پودمان دوم درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش آذر سال 1402 با جواب سوالات پودمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه و پاسخ بلند برای هنرجویان فنی و کاردانش.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان اول درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش آبان سال 1402 با جواب

آزمون پودمان اول درس کاربرد فناوری های نوین پایه یازدهم مشترک فنی و کاردانش آبان سال 1402 با جواب سوالات پودمان بخش فناورانه شامل جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه و پاسخ بلند برای هنرجویان فنی و کاردانش.

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون پودمان یک تا پنج درس دانش فنی پایه دهم رشته مکانیک خودرو شاخه فنی و حرفه ای سال 1401 با جواب.

آزمون پودمان یک (معرفی رشته و آینده شغلی ) تا پنج ( مقاومت قطعات در برابر تغییر شکل ) درس دانش فنی پایه دهم رشته مکانیک خودرو شاخه فنی و حرفه ای سال 1401 با جواب.شامل سوالات جای خالی ، تستی و پاسخ کوتاه به تفکیک هر پودمان .مناسب هنرجویان و هنرآموزا...

قیمت : 20,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاسخ فعالیت ها و کار عملی های پودمان یک تا پنج درس تهیه وتنظیم صورت های مالی پایه دوازدهم حسابداری .

پاسخ فعالیت ها و کار عملی های پودمان یک تا پنج درس تهیه وتنظیم صورت های مالی پایه دوازدهم حسابداری چاپ 1398/99 شاخه فنی و حرفه ای . برای هنرجویان و هنرآموزان رشته حسابداری خدمات .

قیمت : 20,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

آزمون تستی و عملی فصل هشت درس حسابداری بهای تمام شده پایه دوازدهم شاخه کاردانش اردیبهشت1402 با جواب

آزمون تستی با جواب و عملی بدون جواب ، فصل هشت (کاربرد اکسل در محاسبات ) درس حسابداری بهای تمام شده پایه دوازدهم شاخه کاردانش اردیبهشت1402 برای هنرجویان حسابداری مالی و تکمیل مهارت کاردانش .

قیمت : 10,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

تعداد نتایج: 10916